تبلیغات
وبلاگ حقوقی سعیدرستم زاده - افشای رابطه شیطانی در کنار زاینده رود/ کیفرخواست پرونده قاتل سریالی زنان مطلقه
وبلاگ حقوقی سعیدرستم زاده
قانون برای همه

لینکدونی

نایت اسکین-ابزار گوکل پلاس

آرشیو موضوعی

نام خودرادرفیلداول ایمیل خودرادرفیلددوم

Powered by WebGozar

آرشیو

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

افشای رابطه شیطانی در کنار زاینده رود/ کیفرخواست پرونده قاتل سریالی زنان مطلقه

افشای رابطه شیطانی زن خیانتکار، ارسال پرونده قاتل سریالی خونسرد به دادگاه ، دستگیری دزدان بین المللی و قتل دوست به خاطر کینه قدیمی از مهمترین اخبار حوادث  هفته گذشته بود.

افشای رابطه شیطانی زن خیانتکار

در این هفته کارآگاهان پلیس آگاهی راز زن خیانتکار که با همدستی شوهرش را به قتل رسانده بود را فاش کردند.

جسد مقتول 17 فروردین امسال داخل یک گونی در کنار زاینده رود کشف شد. ماموران پس از تحقیقات گسترده دریافتند او شب حادثه با یکی از دوستانش قرار داشته است. با کشف این سرنخ مظنون قتل دستگیر شد. او دربازجوئی های مقدماتی منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی است با همسر مقتول ارتباط پنهانی دارم. ما قصد داشتیم با هم ازدواج کنیم اما علی سد راه ما بود به همین خاطر نقشه قتلش را طراحی کردیم. شب حادثه به بهانه گردش با مقتول قرار گذاشتم. او را به یک دامداری بردم. دو کارگر آنجا را اجیر کرده بودم تا در قتل کمکم کنند. ابتدا با چوب چند ضربه به سرش زدیم بعد هم سه نفری پنج ضربه کارد به بدنش وارد کردیم. مقتول شروع به داد و فریاد کرد به همین خاطر با یک شال دهانش را بستیم.

وی ادامه داد: وقتی از مرگش مطمئن شدیم جسدش را داخل یک گونی گذاشته و به داخل رودخانه پرت کردیم. قرار بود پس از مدتی با همسر مقتول ازدواج کنم که ماجرای قتل فاش شد.

پرونده قاتل سریالی خونسرد در دادگاه

ارسال پرونده قاتل خونسرد که چهار زن را با اسلحه کالیبر 32 به قتل رسانده بود از مهمترین اخبار این هفته بود.

رسیدگی به این پرونده از هشتم تیر ماه سال 90 همزمان با کشف جسد دو زن در نوشهر در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران با دستگیری قاتل دو خواهر راز دو جنایت دیگر او را هم فاش کردند.جسد زن جوانی تقریبا 25 ساله در 24 بهمن ماه سال 89، در شهرستان آبیک واقع در استان قزوین کشف شد که براثر شلیگ گلوله به ناحیه سر به قتل رسیده بود. تلاش ماموران برای شناسایی هویت مقتول و متهم به قتل ادامه داشت تا این که در 12 اردیبهشت سال90، جسد زن دیگری تقریبا 30 ساله که براساس اعلام پزشکی قانونی او نیز بر اثر شلیک گلوله از سلاح کمری به ناحیه سر به قتل رسیده بود در حوالی محل کشف جسد اول، پیدا شد.بررسی ها ادامه داشت تا اینکه 8 تیرماه سال 90، جسد دو زن جوان که از لحاظ چهره به یکدیگر شباهت زیادی داشتند در پارک جنگلی سی‌سنگان واقع در شهرستان نوشهر در فاصله 500 متری از یکدیگر کشف شد که از ناحیه سر مصدوم و به قتل رسیده بودند. اجساد برای یافتن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان پس از کالبدشکافی علت مرگ را اصابت گلوله از اسلحه کمری به ناحیه سر اعلام کردند. دهم تیرماه مردی با مراجعه به پلیس آگاهی نوشهر از مفقودشدن دو دخترش به نام‌های «نرجس» و «نسترن» خبرداد. با توجه به این که مشخصات مفقودان با مشخصات اجساد کشف شده در پارک جنگلی مطابقت داشت، عکس مقتولان به رویت پدر دو دختر رسید که وی با دیدن تصاویر، آنان را شناسایی کرد. تحقیقات تیم جنایی نوشهر برای یافتن متهم یا متهمان به قتل آغاز و مشخص شد که این دو خواهر که هر دو مطلقه بودند با فردی به نام مسعود 27 ساله و همسرش مهدخت ارتباط داشتند.

سرانجام ماموران پلیس آگاهی نوشهر از محل ملاقات متهم به قتل و همسرش در تهران باخبر شدند و مسعود را حین ملاقات همسرش در محل قراردر 15 تیرماه ، دستگیر کردند مسعود در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به قتل دو خواهر گفت که از طریق همسرش با نرجس و نسترن آشنا شده و روز حادثه به محل کارشان رفته و به بهانه‌ای آنان را سوار خودرواش کرده بود، سپس در بین راه با استفاده از آبمیوه دو خواهر را بیهوش و در پارک سی‌سنگال به قتل رسانده بود. ماموران پلیس نوشهر حین بازرسی از خودرو متهم، مدارکی از زن جوانی به هویت مژگان بدست آوردند و در بررسی‌های خود دریافتند که این زن ساکن تهران است که به دلیل بیماری تنفسی مدتی بود که در شهرستان چالوس زندگی می‌کرد اما چندی پیش مفقودشده بود، بنابراین تحقیقات از مسعود در خصوص این زن آغاز شد. با کشف‌شدن هویت مژگان که مدارک شناسایی او در خودرو مقتول بدست آمده بود، تحقیقات از سوی کارآگاهان آغاز شد و متهم با دیدن مدارک و مستندات موجود لب به اعتراف گشود و پرده از قتل دو زن جوان به نام های مژگان و فاطمه در قزوین برداشت.

با تکمیل تحقیقات پرونده مرد جنایتکار با صدور کیفرخواست به اتهام قتل چهار زن و سرقت به دادگاه کیفری استان مازندران فرستاده شد.

سرقت های سارقان بین المللی

اعضای باند سارقان هشت نفره ای که تحت تعقیب چهار شهر بزرگ دنیا و 20 استان کشور هستند در عملیاتی پیچیده شناسایی و دستگیر شدند.

در پی شکایت یکی از شهروندان اصفهانی در فروردین ماه امسال مبنی بر اینکه سرنشینان یک دستگاه خودرو با معرفی خود به عنوان مامور خودروی وی را متوقف و اموال او را به سرقت بردند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. پس از تحقیقات گسترده و عملیات چهره نگاری بر روی متهمان مشخص شد افراد مذکورهشت نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند که 16 بار توسط پلیس دستگیر و به زندان رفته اند و علاوه براین چهار شهر صوفیه بلغارستان، مسکو، دمشق و استانبول سابقه مجرمانه داشته و به جرم کف زنی و سرقت تحت تعقیب  هستند. اعضای باند همچنین تحت تعقیب 20 استان کشور بوده و تنها برای یک نفر از آنها توسط 10 دادستان کشور حکم محکومیت صادر شده است.این افراد خودروهای مدل بالا نظیر ماکسیما، زانتیا، پژو پارس را به سرقت برده و با تغییر تجهیزات آنها از این خودروها در ارتکاب اعمال مجرمانه استفاده می کردند. این متهمان همچنین در کنار مجتمع های تجاری، بانک ها، صندوق های قرض الحسنه و نمایشگاه های اتومبیل کمین کرده و افرادی که وجه نقد در دست داشتند را شناسایی و پس از تعقیب به عنوان مامور انتظامی جلوی آنها را گرفته و اموال آنها را به سرقت می بردند. سرانجام کارآگاهان در عملیاتی پیچیده و ویژه توانستند مخفیگاه این متهمان را در یکی از شهر های شمالی کشور شناسایی و هر هشت نفر آنها را دستگیر و به اصفهان منتقل کنند.

قتل دوست به خاطر انتقام

در این هفته راز قتل مردی که دوستش را در قزوین به قتل رسانده بود فاش شد.

مرد قاچاقچی خرداد ماه سال گذشته به خاطر کینه ای که از دوستش داشت او را در تصادف ساختگی به قتل رساند. چند ماه زمانی که به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شده بودبه خاطر عذاب وجدان به قتل اعتراف کرد و گفت:  سال 82 در زندان با یکدیگر آشنا شده و رابطه دوستی داشتم اما پس از آزادی، از آنجا که موتورسیکلت غلام به سرقت رفته و او نیز به من مظنون بود تصمیم به قتل من گرفت.او در یک فرصت مناسب در باغات اطراف شهر مرا را با دشنه مورد ضرب و جرح قرار داد که به شدت زخمی شدم و مدت یک ماه بستری بودم. پس از این حادثه از آنجا که از غلام کینه به دل داشتم بطور اتفاقی او را در خیابان در حال موتورسواری مشاهده کردم . با خودرو خود به موتورسیکلتش ضربه ای وارد کرده و مقتول را به زیر کامیون منحرف کردم.

این صفحه را به اشتراک بگذارید
improving erectile dysfunction
شنبه 4 خرداد 1398 08:42 ق.ظ
erectile pills without a doctor prescription http://viagralim.us erectile pills without a doctor prescription !
This is my first time visit at here and i am really impressed to read all at alone place.
foot pain during yoga
سه شنبه 6 تیر 1396 09:21 ب.ظ
Hello my friend! I wish to say that this article is awesome, nice written and come with almost all important infos.
I would like to look more posts like this.
Kelsey
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 07:50 ب.ظ
Hiya very cool site!! Guy .. Excellent .. Amazing ..

I'll bookmark your web site and take the feeds additionally?
I'm happy to find numerous helpful information here within the put up, we'd like work out more
strategies on this regard, thanks for sharing.
. . . . .
BHW
شنبه 19 فروردین 1396 06:08 ب.ظ
Its like you read my mind! You seem to know a lot
about this, like you wrote the book in it or something.

I think that you could do with some pics to drive the message home a bit, but other than that, this is wonderful blog.
A great read. I will certainly be back.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

جواب گوی هرگونه سوال حقوقی شماعزیزان هستیم
منتظرهرگونه پیشنهادوانتقادشماعزیزان برای بهبوداین وبلاگ هستیم
دوستان عزیزبرای دلگرمی بنده وبهترشدن این وبلاگ لطفانظرات خودتون رادرموردمطالب بدید.
مدیر وبلاگ : سعید رستم زاده

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • نقش موسسات اموزشی وکتاب های کمک اموزشی رادرمسیرموفقیت درازمون های حقوقی راچگونه ارزیابی میکنید؟

خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا

نویسندگان